grp tank: مخزن grp

مخزن grp

3 Май 2021 в 07:22am

مخازن آب GRP خوردگی مقاومت


مخزن GRP راه حل ایده آل برای مخازن ذخیره آب است که باید در برابر آب و هوا مقاوم باشند ، آبهای دیوی مخازن آب را در سراسر جهان نصب می کنند و به ماده ای نیاز دارند که بتواند در برابر آب و هوای بسیار تهاجمی (سرد / گرم) مقاومت کند در مقایسه با فولاد که دارای خوردگی کم است. خواص مقاومت ، زیرا مخزن در معرض اکسیداسیون و خوردگی هستند که نیاز به رنگ آمیزی یا گالوانیزه دارند. مخازن آلومینیوم نیز در معرض خوردگی هستند و نیاز به آندایزینگ یا سایر پوشش ها دارند. GRP همچنین مقاومت در برابر خوردگی در برابر مواد شیمیایی و فاضلاب و فاضلاب را دارد.


 


alt


 


GRP تست شده با مقاومت بالا در مقابل عوامل جایگزین


مقاومت برتر GRP بسیار بیشتر از پروفیل های فولادی معادل است. GRP علیرغم خصوصیات سبک خود ، عملکرد تحمل برانگیز قدرت به وزنی را ارائه می دهد. نسبت بالای شیشه به رزین که در فرمولاسیون پیشرفته فنی ما استفاده می شود ، محصولات GRP ما را از عملکرد سنتی بهتر و بیشتر از گذشته می کند. فولاد لزوماً از نظر وزنی سنگین است تا به خاصیت مقاومت بالایی دست یابد. آلومینیوم این ویژگی را ارائه نمی دهد ، و دارای قدرت مقاومت کم است.


 


نگهداری GRP


GRP دارای 25 سال عمر طراحی است ، همراه با خواص خوردگی این ماده در مقایسه با فولاد و آلومینیوم فاقد تعمیر و نگهداری است که می تواند در همان مدت عمر طراحی GRP زنگ زده ، از بین برود و نیاز به روکش یا رنگ آمیزی داشته باشد. GRP بسیار مقاوم است و در مقایسه با سایر مخزن سنتی تحت تأثیر تغییر شکل نمی دهد.


قابلیت های سبک GRP در مقابل گزینه ها


مخزن GRP به دلیل داشتن قابلیت های سبک ، گزینه کم هزینه ای است. 70 - - 80 light سبک تر از فولاد است ، هزینه حمل و نقل به طور چشمگیری کاهش می یابد زیرا برای روشن یا بارگیری تجهیزات سنگین لازم نیست. GRP را می توان به راحتی از کارخانه به مکان دیگر کاهش داد و هزینه های کلی نصب را به میزان قابل توجهی کاهش داد.


 


alt


 


GRP هزینه تولید ، نصب ، نگهداری و حمل و نقل پایین تر


مخزن GRP در مقایسه با فولاد و آلومینیوم که هزینه اولیه مواد اولیه کمتری دارند ، با این وجود نگهداری آنها هزینه بیشتری دارد و چرخه عمر کمتری دارد. مقاومت در برابر کشش و خواص غیر رسانایی بالا ، برای ارائه یک محصول بسیار مقرون به صرفه ، با دوام و پایدار با هم ترکیب می شوند.

Поделиться

Добавить комментарий

Гость не имеет права для Добавлять комментарии в блогах. Пожалуйста, войдите на сайт.

Рейтинг

Ваша оценка: 0
Общий: 0 (0 голосов)

Теги